Sonografické vyšetření potvrdilo, že krytí našich feneček Patrishy a Nutely bylo úspěšné.  Pokud půjde vše, tak jak má, můžeme se na začátku měsíce července těšit na 2 vrhy čokoládových štěňátek ♥

 

 

 

 


 

 

26. 6. 2022

Phalco Golden Vitality - krycí chovný pes

 

složil dne 26.6.2022 Klubové zkoušky vodních prací RK- CZ a je lovecky upotřebitelný pes.
Posíláme obrovskou gratulaci pejskovi z našeho chovu a jeho majitelům ♥

 

 

 

 

 

 


 

 

 

25. 6. 2022

Hrátky matky s dcerou...♥

 

Nejtrpělivější maminka Charlieta a dcera Verona (Ronnie)

 

Celé album ke shlédnutí ve fotogalerii ZDE

 

 

 

 

 


 

 

18. 3. 2022

 

Úsměv pro dnešní den...

 

Verona "Ronie"

 

 

 

 

 

 

11. 3. 2022 Senioři Goldinka a Jimmy...

 

 

(brzy 12 let a 10 let)

 

 

 

2022-03-11

 

 

FOTO Verona "Ronie"

 

 

 

 

2022-02-25

 

Přejeme Vám kouzelné vánoční chvíle plné lásky a štěstí a v novém roce 2022 vše jen to dobré!!!

 

 

♥♥♥

 

 

 

 

NOVÉ VÁNOČNÍ FOTKY

 

 

 


 

 

18. 12. 2021

 

Štěňátka vrh V...

 

 

Posíláme Vám v novém videu se štěňátky trochu předvánoční víkendové nálady.

 

PŘEDVÁNOČNÍ VIDEO

 

 

 

 

 


 

10. 12. 2021

 

Zítra to budou čtyři týdny, co jsou štěňátka s námi. Porodní bedýnka jim začíná být těsná a tak přišel čas na stěhování do větší ohrádky. Začínají objevovat svět okolo sebe, vnímají se navzájem, okusují se a hrají první hry. Mají prořízlé zoubky a několikrát denně již maminčino mlíčko nahrazují příkrmy. Prázdné misky po krmení, jsou důkazem, že jim chutná ;-)

 

 

FOTOGALERIE - Z bedýnky

 

 

 

 

 

 

 

2. 12. 2021 Třetí týden... vrh V

 

K dokonalé chůzi bude trocha tréninku ještě potřeba, ale štěňátka už se celkem zdatně pohybují po bedně. Všechna mají otevřená očička a zlehka pokoukávají po světě. Třetí týden je ve vývoji přelomový a kromě všech změn, které popisujeme, nás čeká také ochutnávka prvních příkrmů.

 

 

FOTOGALERIE - pokukujeme po světě

 

 

 

 

 

 

27. 11. 2021

 

Vrh V... 14 dní

 

NOVÉ FOTOGRAFIE ZDE

 

Štěňátka dnes mají 14 dní. V bedně se to začíná pěkně hemžit. Všechna štěňátka již zvládnou pár prvních krůčků po všech čtyřech, pokud tedy zrovna nespěchají k maminčině mlíčku, to je totiž velký závod, kdy plazení je stále nejrychlejší a nejjistější. Začínají otvírat očička, ale než se skutečně ostře rozhlédnou po světě, bude ještě pár dní trvat. 

 

 

 

 

 

21. 11. 2021

 

První krátké video z bedýnky štěňátek....

 

VIDEO ZDE

 

 

 

 

17. 11. 2021 

 

Dne 14. 11. 2021 jsme v naší chovatelské stanici přívítali čokoládová štěňátka - vrh V - ze spojení Charlieta Golden Vitality a Diamond Harry Alfa Sirius. Štěňátka se mají čile k světu a maminka o ně láskyplně pečuje.

 

Prvních pár momentek z porodní bedny si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII - ZDE.

 

 Více info o rodičích v odkazu: ŠTĚŇÁTKA.

 

 

 

 


 

 

 

Phalco Golden Vitality *15.3.2020- oficiálně chovný pes

 

Moc gratulujeme majitelce p. Lence Šteblové ♥
 
 
 

2021-10-13

Na procházce...

 

<VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE>

 

 

 

 

Nutela, Charlieta, Kiss

 

 

2021-09-29

Dnes nám dorazily z plemenné knihy průkazy původu vrhu T+U. V následujících dnech je budeme poštou odesílat majitelům štěňátek. Prosíme o potvzení jejich doručení. Nezapomeňte si na druhé straně vyplnit označenou kolonku MAJITEL.

 

 

 

 

 

2021-09-16

 

U nás mezi horami se pomalu loučíme s teplými dny a tak je nejvyšší čas poohlédnout se a trošku zrekapitulovat uplynulé léto.

 

Skoro celé prázdniny s námi byly štěňátka z vrhu T+U, které jsme vydali do nových domovů v polovině srpna. A aby toho nebylo málo a my se moc nenudili, pustili jsme se do rekonstrukce starých prostor, které rozšíří pohodlí našim seniorům, zároveň vznikne nová herna pro odrostlejší štěňátka.

 

 

 

 

 

 

 

V měsíci srpnu jsme se zúčastnili Klubové výstavy v Horce na Moravě s hojnou účastí našich odchovů. Pat (dcera Bughiry) a Rosie (dcera Nutely) měly svou výstavní premiéru, Phalco (brácha Pat) si stoupl rovnou na stupínky vítězů, s hodnocením Výborná 3 a Aronek (vnouček Goldinky) pak obsadil ve své třídě místo nejlepší se známkou Výborná 1 a titulem Klubového vítěze.

 

Phalco na konci prázdnin zvládl také úspěšně složit OVVR, čímž splnil poslední podmínku chovnosti a brzy bude zapsán mezi krycí pejsky.

 

Santiago (syn Charliety) v necelém roce úspěšně dokončil dvoudenní Bravantický pohár složený z Podzimní zkoušky a Zkoušky z vodních prací a zapsal se tak mezi lovecky upotřebitelné psy.

 

Nesmíme zapomenout na Glorinku (dceru Goldie), která celé léto se svým majitelem docházela do sanatoria v Klimkovicích, kde v rámci canisterapie pomáhala a dělala radost dětem. A protože tahle dvojka je plná energie a doslova k nezastavení, se svými dovednostmi obohacovali hromadu zajímavých letních akcí (myslivecký den, příměstský dětský tábor atd…)

 

Obrovská gratulace úspěšným a aktivním a veliké díky všem, kteří nám zasíláte fotografie a zprávy, i když jste strávili léto třeba jen u rybníka či na houbách ;-)

 

2021-09-11

Pózování v neckách ;-)

vrh T  + U

 

<FOTOGALERIE ZDE>

 

 

 

Minulý týden byl ve znamení návštěv. Setkali jsme se se všemi budoucími majiteli štěňátek, kteří se pilně věnují přípravám na příchod nového člena. Společně dolaďujeme poslední jména. Ve volné chviličce jsme pro Vás stihli nafotit "pózování v neckách" ;-)

 

 

2021-08-02

 Naše štěňátka na zahradě...T + U

 

 

<VIDEO - V ohrádce>

 

 

Naše štěňátka během dne obývají venkovní ohrádku. Jsou nadšená z prostoru, který jim umožňuje skotačit a pobíhat a také ze všeho nového, co jim pobyt na zahradě nabízí. Spolehlivě již baští první příkrmy, jejichž součástí bývají i rozmočené granulky a objevili misku s vodou. Myslím, že stále nemají jasno, zda slouží k pití či ke koupání v těchto teplých dnech :-)

 
 
 
 
 
 
 
2021-07-25

 

Vrh T + U 

4 týdny - hlavičky

 

<FOTOGALERIE "T">

 

<FOTOGALERIE PEJSEK "U">

 

 

 

 

2021-07-21

Vrh T

18 dní

 

 

<VIDEO>

<FOTOGRAFIE>

 

 

 

 

Všechna štěňátka již pokoukájí - zatím trochu šilhavě a rozmazaně - po okolí. Snaží se o první krůčky a první skutečná štěknutí. Většinu času stále prospí a nejkomfortněji se stále cítí ve své bedničce v blízkosti maminky.

 

 

 

 

2021-07-12

Vrh T... jsou tu s námi již 14 dní

 

<PRVNÍ MINI VIDEJKO ZDE>

 

 

 

Fenečky (oranžová, žlutá, fialová, zelená, růžová stužka) a pejsci (modrý a tyrkysový) jsou tu s námi již 14 dní. Dnes jsme poprvé odčervovali a zítra se vrhneme na zastřihování drápků. Než jsme se stihli vsadit, kdo bude první, otevřela na nás  očka fenečka s růžovou mašličkou, ostatní se za ní postupně přidávají. Brzy začne být veselo...

 

 

2021-07-07

2. 7. 2021

 

První týden štěňátek u nás...

 

 

<FOTOGALERIE ZDE>

 

 

 

 

První týden štěňátek u nás... Maminky se vzorně starají, štěňátka jen papají, spinkají a přibývají na váze, všechna již atakují váhu jednoho kila ;-)

 

 

 

28. 6. 2021

 

Štěňátka jsou na světě!!!

 

<FOTOGALERIE ZDE>

 

 

 

 

 

Dne 23. 6. 2021 porodila naše Kissinka čokoládová štěnátka, máme 5 feneček a 2 pejsky.  Porod probíhal naprosto hladce a přirozeně, štěňátka se rodila v pravidelných intervalech s váhami od 400 do 500g. 

 

 

 

 

Překvapení nastalo ve chvíli, kdy se k rodící Kiss připojila také Nutela se svým jediným pejskem.

Ač na sonografickém vyšetření nebyl vidět, své místečko na světě si dokázal vybojovat ♥

 

 

2021-06-28

Created by ImagineWeb