Štěňátka

30. 1. 2021 Pro krytí naší fenečky Kiss máme vše připraveno, čekáme jen na její hárání. S ohledem na aktuální ráz mrazivého počasí, předpokládáme, že se vše trochu oddálí.

 

Příští štěňátka plánujeme na jaro 2021 - vrh T

Vzhledem k velkému počtu zájemců však v tuto chvíli nejpřijímáme pro tento vrh další záznamy do pořadníku.

 

 

 

 

 


 

 

Všechna štěňátka z vrhu S odešla do nových domovů. 

 

VRH S

 

 Charlieta a Rocky

 

 

Předpokládané datum narození: 23. září 2020

Předpokládané datum odběru: od 13. listopadu 2020

 

 

 

 

 

V druhé polovině září očekáváme narození čokoládových štěňátek ze spojení Charlieta Golden Vitality a Texas Ranger Sarblet. 

 

O tom, že si padli do oka hned na první schůzce psát ani nemusíme :-D spíš bychom chtěli zmínit, že se jedná o mladé, vzhledově velice vyrovnané jedince (obdobná stavba těla, hlavičky...), kteří k sobě laicky řečeno prostě pasují a tvoří pěkný pár  - jsme zvědaví a moc se těšíme na štěňátka po těchto rodičích.

 

 

Vše o tatínkovi: 

 

 

 

Vše o mamince Charlietě si můžete přečíst na našem webu v odkazu: CHARLIETA

 

 

 

 

Oba rodiče mají nulové výsledky rentgenů na dysplazie kyčelních i loketních kloubů (DLK 0/0, DKK0/0). Genetické testy rodičů zaručují, že štěňátka neonemocní na: 

 

EIC (Zátěří indukovaný kolaps), PRA - Prcd (Onemocnění oční sítnice), HNPK (Nadměrné vysychání nosní houby), CNM (Svalová slabost).

 


 

 

 

 

Více informací Vám ráda poskytnu na tel. čísle: +420 604 608 834 

 

 

 

 

 


 

 

Informace pro nové majitele a zájemce o naše pejsky:

 

Štěňátka pocházející z naší chovatelské stanice (mezinárodně chráněná chovatelská stanice Golden Vitality) mají průkaz původu.  Od narození jsou řádně očkována a pravidelně odčervována. V době odběru jsou načipována, zaevidována v celosvětovém registru zvířat a mají vystaveny Mezinárodní očkovací průkazy - PASY. Štěňátka jsou odchována v zázemí rodinného domu (v místnosti upravené speciálně pro ně) , který obklopuje rozlehlá zahrada, jenž mají pejsci stále k dispozici pro svůj pohyb a hry. Vyrůstají ve  společnosti dětí a ostatních pejsků, což napomáhá jejich procesu socializace. 

 

 


 

Fotografie štěňátek z našich minulých vrhů:

 

 

 

 

Vše potřebné nejen pro štěňátka nakupujeme zde: SUPERZOO

 

Created by ImagineWeb