Štěňátka

 

 

Máme čokoládová štěňátka!!!

 

 

V tuto chvíli jsou všechna štěňátka zarezervována.

 

 

 


 

 

 

Vrh N

 

 

Lee Grand Sarblet  & P. Teje Elza z Českomoravské vysočiny

 

 

 

Datum narození: 10. června 2019

Předpokládaný termín odběru: 31. červenec - 4. srpen 2019

 

Oba rodiče mají nulové výsledky rentgenů na dysplazie kyčelních i loketních kloubů (DLK 0/0, DKK0/0). Genetické testy rodičů zaručují, že štěňátka neonemocní na: 

 

EIC (Zátěří indukovaný kolaps), PRA - Prcd (Onemocnění oční sítnice), HNPK (Nadměrné vysychání nosní houby), CNM (Svalová slabost), Narkolepsii (porucha spánku).

 


 

Informace o mamince najdete zde : NUTELA


Otcem štěňat je pes  Lee Grand Sarblet (Bady). Šampion Česka, Slovenska, Polska, Chorvatska, Slovinska, Bulharska, Rakouska, grandšampion krásy v zemích CZ, SK, BUL. Dále tituly mezinárodní šampion krásy C.I.B. a mezinár. výstavní šampion C.I.E. Všestranný pes „U“ , aktivně využíván v lovecké praxi. Veškeré výsledky pracovních loveckých zkoušek a další informace najdete na jeho webu:  http://sihy.cz/lee-grand-sarblet/

 

 

Jedná se o opakované spojení. Z předešlého vrhu po naprosto stejných rodičích rozšířila naši smečku fenka Charlieta: FOTO a INFO.

 

 

Více informací Vám ráda poskytnu na tel. čísle: +420 604 608 834 

 

 

 

 

 


 

 

Informace pro nové majitele a zájemce o naše pejsky:

 

Štěňátka pocházející z naší chovatelské stanice (mezinárodně chráněná chovatelská stanice Golden Vitality) mají průkaz původu.  Od narození jsou řádně očkována a pravidelně odčervována. V době odběru jsou načipována, zaevidována v celosvětovém registru zvířat a mají vystaveny Mezinárodní očkovací průkazy - PASY. Štěňátka jsou odchována v zázemí rodinného domu ( v místnosti upravené speciálně pro ně) , který obklopuje rozlehlá zahrada, jenž mají pejsci stále k dispozici pro svůj pohyb a hry. Vyrůstají ve  společnosti dětí a ostatních pejsků, což napomáhá jejich procesu socializace. 

 

 


 

Fotografie štěňátek z našich minulých vrhů:

 

 

 

 

Vše potřebné nejen pro štěňátka nakupujeme zde: SUPERZOO

 

Created by ImagineWeb