Štěňátka

 

Máme čokoládová štěňátka!!!

-všechna štěňátka jsou momentálně zarezervovaná-

 

 

 

 

Vrh J

 

Datum narození:  29. května 2018

 

Předpokládaný termín odběru:  po domluvě od 20. července 2018 

 

 

 
 
Rodiče:
Egon Ideal Dog & Goldie Lady Alison

 

 

 Oba rodiče mají nulové, tedy nejlepší možné výsledky rentgenů na dysplazie loketních a kyčelních kloubů. Jejich genetické testy vylučují onemocnění potomků na EIC (Zátěří indukovaný kolaps), PRA - Prcd (Onemocnění oční sítnice), CNM (Svalová slabost), DM (Degenerativní myelopatie - onemocnění postihující míchu) a Narkolepsii (spánková porucha).

 

 

Všechny informace o otci štěňátek "Maxovi"  najdete na jeho stránce: http://labrador.ladyalison.cz/index.php/nas-pes-max

 

Stránka a vše o naší Goldie: http://www.goldenvitality.cz/index.php?name=3

 

 

Více informací ráda poskytnu na tel. čísle: +420 604 608 834 

 

 

 

 

 

 


 

 

Informace pro nové majitele a zájemce o naše pejsky:

 

Štěňátka pocházející z naší chovatelské stanice (mezinárodně chráněná chovatelská stanice Golden Vitality) mají průkaz původu.  Od narození jsou řádně očkována a pravidelně odčervována. V době odběru jsou načipována, zaevidována v celosvětovém registru zvířat a mají vystaveny Mezinárodní očkovací průkazy - PASY. Štěňátka jsou odchována v zázemí rodinného domu ( v místnosti upravené speciálně pro ně) , který obklopuje rozlehlá zahrada, jenž mají pejsci stále k dispozici pro svůj pohyb a hry. Vyrůstají ve  společnosti dětí a ostatních pejsků, což napomáhá jejich procesu socializace. 

 

 


 

Fotografie štěňátek z našich minulých vrhů:

 

 

 

 

Vše potřebné nejen pro štěňátka nakupujeme zde: www.dobra-miska.cz

 

Created by ImagineWeb