Štěňátka

 

 

Všechna naše štěňátka jsou zadaná a v nových domovech ;-)

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Vrh L

 

 

Kiss Kiss Kiss Little Bubble & Lee Grand Sarblet

 

z tohoto spojení se nám narodilo 10 štěňátek, máme 6 pejsků a 4 feny

 

 

 

 

Termín narození: 29.listopadu 2018

Předpokládaný termín odběru: konec ledna 2019

 

 

Oba rodiče mají nulové výsledky rentgenů na dysplazie kyčelních i loketních kloubů (DLK 0/0, DKK0/0). Genetické testy rodičů zaručují, že štěňátka neonemocní na: 

 

EIC (Zátěří indukovaný kolaps), PRA - Prcd (Onemocnění oční sítnice), HNPK (Nadměrné vysychání nosní houby), CNM (Svalová slabost), Narkolepsii (porucha spánku).

 


Matka Kiss Kiss Little Bubble pochází ze zahraničního spojení, jejím otcem je Ch.Madabout's Ride on To Handy Hill (Ferguson), který žije v Kanadě v ch. st. MADABOUT´S LABS. Kiss je fena s canisterapeutickými vlastnosti, velice vlídná, hodná a poslušná. Miluje lidi a jejich přítomnost. 

Informace o mamince - Kiss: http://www.goldenvitality.cz/index.php?name=13


Otcem štěňat je pes Lee Grant Sarblet (Bady). Šampion Česka, Slovenska, Polska, Chorvatska, Slovinska, Bulharska, Rakouska, grandšampion krásy v zemích CZ, SK, BUL. Dále tituly mezinárodní šampion krásy C.I.B. a mezinár. výstavní šampion C.I.E. Všestranný pes „U“ , aktivně využíván v lovecké praxi. Veškeré výsledky pracovních loveckých zkoušek najdete na jeho webu:  http://sihy.cz/lee-grand-sarblet/

 

 Štěňátka jsou při odběru naočkovaná a očipovaná, s průkazem původu FCI a europasem.

 

Více informací Vám ráda poskytnu na tel. čísle: +420 604 608 834 

 

 

 

 

 


 

 

Informace pro nové majitele a zájemce o naše pejsky:

 

Štěňátka pocházející z naší chovatelské stanice (mezinárodně chráněná chovatelská stanice Golden Vitality) mají průkaz původu.  Od narození jsou řádně očkována a pravidelně odčervována. V době odběru jsou načipována, zaevidována v celosvětovém registru zvířat a mají vystaveny Mezinárodní očkovací průkazy - PASY. Štěňátka jsou odchována v zázemí rodinného domu ( v místnosti upravené speciálně pro ně) , který obklopuje rozlehlá zahrada, jenž mají pejsci stále k dispozici pro svůj pohyb a hry. Vyrůstají ve  společnosti dětí a ostatních pejsků, což napomáhá jejich procesu socializace. 

 

 


 

Fotografie štěňátek z našich minulých vrhů:

 

 

 

 

Vše potřebné nejen pro štěňátka nakupujeme zde: SUPERZOO

 

Created by ImagineWeb