Štěňátka

 

 

Máme čokoládová štěňátka!!!

 

VRH M - nabízíme volné pejsky k zadání (více info o vrhu níže na stránce) - ZAREZERVOVÁNO

 

VRH N -  přijímáme záznamy do pořadníku, předpokládaný datum narození čistě čokoládových štěňátek je v první polovině června a odběr poté přibližně na přelomu července a srpna, maminkou bude naše Nutela, více informací brzy doplníme.

 

 

 

 


 

 

Vrh M

 

 

Lee Grand Sarblet  Bughira Golden Vitality

 

 

 

 

 

 

Termín narození: 27. 4. 2019

Předpokládaný termín odběru: druhá polovina června 2019 (bude upřesněn)

 

 

Oba rodiče mají nulové výsledky rentgenů na dysplazie kyčelních i loketních kloubů (DLK 0/0, DKK0/0). Genetické testy rodičů zaručují, že štěňátka neonemocní na: 

 

EIC (Zátěří indukovaný kolaps), PRA - Prcd (Onemocnění oční sítnice), HNPK (Nadměrné vysychání nosní houby), CNM (Svalová slabost), Narkolepsii (porucha spánku).

 


 

Informace o mamince najdete zde : BUGHIRA


Otcem štěňat je pes Lee Grand Sarblet (Bady). Šampion Česka, Slovenska, Polska, Chorvatska, Slovinska, Bulharska, Rakouska, grandšampion krásy v zemích CZ, SK, BUL. Dále tituly mezinárodní šampion krásy C.I.B. a mezinár. výstavní šampion C.I.E. Všestranný pes „U“ , aktivně využíván v lovecké praxi. Veškeré výsledky pracovních loveckých zkoušek a další informace najdete na jeho webu:  http://sihy.cz/lee-grand-sarblet/

 

 

 

Více informací Vám ráda poskytnu na tel. čísle: +420 604 608 834 

 

 

 

 

 


 

 

Informace pro nové majitele a zájemce o naše pejsky:

 

Štěňátka pocházející z naší chovatelské stanice (mezinárodně chráněná chovatelská stanice Golden Vitality) mají průkaz původu.  Od narození jsou řádně očkována a pravidelně odčervována. V době odběru jsou načipována, zaevidována v celosvětovém registru zvířat a mají vystaveny Mezinárodní očkovací průkazy - PASY. Štěňátka jsou odchována v zázemí rodinného domu ( v místnosti upravené speciálně pro ně) , který obklopuje rozlehlá zahrada, jenž mají pejsci stále k dispozici pro svůj pohyb a hry. Vyrůstají ve  společnosti dětí a ostatních pejsků, což napomáhá jejich procesu socializace. 

 

 


 

Fotografie štěňátek z našich minulých vrhů:

 

 

 

 

Vše potřebné nejen pro štěňátka nakupujeme zde: SUPERZOO

 

Created by ImagineWeb